62-081 Wysogotowo; ul. Serdeczna 8 +48 792 656 383 info@aptherm.com
Wentylacja
Oferta

Wentylacja

Wentylacja to proces wymiany powietrza, pomiędzy pomieszczeniami a powietrzem zewnętrznym. Proces wentylacji zapewnia wymianę zużytego i zanieczyszczonego powietrza na świeże, niezbędne do oddychania i prawidłowej bezpiecznej pracy urządzeń. Jest to szczególnie ważne dla przebywających w pomieszczeniu maszyn i ludzi.

W sytuacji dodatkowych zanieczyszczeń, takich jak dym papierosowy, opary substancji chemicznych, pyły po produkcyjne stosuję się maszyny zapewniające świeże powietrze, które zostaje wstępnie oczyszczone potem ogrzane bądź ochłodzone poprzez odzysk ciepła z wymiennika, oraz dodatkowo może być ogrzane i przez dodatkowe źródło ciepła w postaci nagrzewnicy elektrycznej, gazowej bądź wodnej, również powietrze może być ochłodzone poprzez układ klimatyzacyjny.

Nasza firma zapewnia kompleksowe wykonanie instalacji wentylacyjnych zarówno przemysłowych jak i mieszkaniowych. Realizujemy zamówienia naszych klientów od stadium projektu aż do wdrożenia i uruchomienia instalacji. Zapewniamy również gwarancyjny jak i pogwarancyjny serwis instalacji wentylacyjnych.

Nasza kadra wykwalifikowanych specjalistów zapewnia klientom wykonanie usług na najwyższym poziomie

Wentylacja

© APTherm. All Rights Reserved. Designed by EMKA-design & TKnet