Firma AP Therm zajmuje się kompleksową realizacją
jak również obsługą istniejących instalacji z zakresu:

Klimatyzacja Poznań

Jesteśmy firmą z Poznania zajmującą się instalacją klimatyzacji i wentylacji w domach jednorodzinnych, biurach, magazynach oraz budynkach instytucji publicznych. W ramach usługi zapewniamy magazynowanie oraz serwerowanie. Korzystamy z różnych typów urządzeń klimatyzacyjnych i stosujemy dwa rodzaje systemów klimatyzacyjnych. Pierwszy z nich to system oparty na bezpośrednim odparowywaniu – czynnik chłodzący to freon. Drugi system wykorzystuje wodę lodową.

Profesjonalna klimatyzacja do domu – Poznań

Nasza firma z Poznania instaluje klimatyzację do domu. Dzięki niej we wnętrzach zostaje utrzymana właściwa temperatura, ale i czystość powietrza. To szczególnie korzystne rozwiązanie, gdy mieszkanie czy dom nagrzewa się do tego stopnia, że temperatura w nim nie spada nawet nocą. Dodatkowym faktem przemawiającym za instalacją klimatyzacji jest zbyt suche i drażniące powietrze. Instalację można umieścić zarówno w domku jednorodzinnym, jak i bloku z wielkiej płyty.

Przed procesem instalacji klimatyzacji do domu w Poznaniu lub innym wybranym przez Ciebie miejsu zadbamy o profesjonalne pomiary oraz sprawdzenie warunków technicznych w domu lub mieszkaniu. Następnie dobierzemy najlepsze urządzenie klimatyzacyjne. Kolejny krok to montaż instalacji. Instalujemy klimatyzacje na terenie Poznania oraz okolic. Zawsze dbamy o wydajność, bezpieczeństwo oraz łatwość obsługi.

Klimatyzacja dla firm w Poznaniu

Klimatyzacja dla firm jest rozwiązaniem, które znacznie podnosi komfort pracowników. W przyjaznym środowisku ich praca jest efektywniejsza, co wpływa na zyski osiągane przez firmę. W firmach instalujemy systemy klimatyzacyjne VRF oraz VRV. Dotyczą one bezpośredniego odparowania ze zmiennym przepływem czynnika chłodniczego typu VRF. To systemy o dużej efektywności energetycznej, szczególnie przy częściowym obciążeniu chłodniczym. Ten typ klimatyzacji zajmuje niewiele miejsca, jest prosty w rozbudowie i przebudowie. Proponujemy także różne typy jednostek, co sprzyja dowolnej aranżacji wnętrz. Ten rodzaj klimatyzacji cechuje również szeroki zakres regulacji. Klimatyzacja VRF dobrze sprawdza się w dużych pomieszczeniach.

Instalowana przez nas klimatyzacja dla firm w Poznaniu może mieć też formę rekuperacji. Wówczas zapewnia ona doskonałą jakość powietrza, brak wilgoci, mniejsze zużycie energii cieplnej oraz dopływ świeżego powietrza.

Klimatyzacja precyzyjna w Poznaniu

Instalujemy również klimatyzację precyzyjną. Służy ona utrzymaniu właściwej temperatury w bankach danych, pomieszczeniach serwerów, rozdzielnicach, UPSach i wszystkich innych pomieszczeniach, w których ciepło generuje specjalistyczny sprzęt informatyczny. Ten typ klimatyzacji pracuje przez cały rok i przez 24 godziny na dobę utrzymuje właściwą temperaturę. Stosuje ona także system Free-Cooling, który wykorzystuje chłodniejsze temperatury zewnętrzne. Klimatyzacja precyzyjna instalowana przez naszą firmę z Poznania to gwarancja profesjonalnego montażu i bezpieczeństwa.

Klimatyzacja – cena

Cena instalacji klimatyzacji dla firm w Poznaniu zależna jest od jej typu, wykorzystanych urządzeń, a także ewentualnych komplikacji. Pod uwagę bierzemy też zakres prac. Zawsze jednak dobieramy rozwiązania najlepiej odpowiadające na potrzeby naszych klientów. Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły oferty!


APTHERM
ul. Serdeczna 8
Budynek E
Piętro drugie
62-081 Wysogotowo
NIP: 7792269714
- - TRASA - -

tel. Adam: 792 656 383