Firma AP Therm zajmuje się kompleksową realizacją
jak również obsługą istniejących instalacji z zakresu:

Montaż wentylacji Poznań

Nasza firma z Poznania zajmuje się montażem wentylacji zarówno przemysłowych, jak i mieszkaniowych. Realizujemy zamówienia od etapu projektowania przez wdrożenie, aż po uruchomienie. Zapewniamy również serwis wentylacji w Poznaniu oraz na terenie całego kraju.

Montaż wentylacji – czy warto zdecydować się na to rozwiązanie?

Wentylacja jest procesem wymiany powietrza między wnętrzem budynku a zewnętrzem. Służy ona wymianie zużytego, zanieczyszczonego powietrza na świeże i czyste. To proces niezbędny dla prawidłowego funkcjonowania ludzi, zwierząt oraz roślin przebywających w danych pomieszczeniach. Czyste powietrze wpływa na samopoczucie i co najważniejsze – zdrowie. Odpowiednia ilość świeżego powietrza ma wpływ również na działanie maszyn.

Na montaż wentylacji warto zdecydować się, gdy we wnętrzach pojawiają się dodatkowe zanieczyszczenia. Mowa tu o dymie papierosowym, oparach substancji chemicznych czy pyle poprodukcyjnym. Wentylacja może także schładzać lub ogrzewać oczyszczone wcześniej powietrze. Jest to możliwe, gdy wybierzesz wentylację z wymiennikiem lub z dodatkową nagrzewnicą elektryczną, gazową lub wodną. Do chłodzenia może być wykorzystany też układ klimatyzacyjny. Co ważne, takie rozwiązania pozwalają na oszczędności.

Instalacja wentylacji Poznań – od czego zależy cena tej usługi? 

Instalacja wentylacji w Poznaniu i okolicach zależy od rodzaju instalacji. Znaczenie ma również jej przeznaczenie, ponieważ koszt instalacji przemysłowej różni się od tej domowej. Ponadto cena zależna jest od zakresu prac – czy jest to projekt, instalacja i uruchomienie, czy mowa tylko o serwisie. Pod uwagę brane są też typ i klasa i urządzeń.

Jak długo trwa montaż wentylacji?

Montaż wentylacji w Poznaniu zależny jest od stopnia komplikacji instalacji i miejsca, w którym ma być ona umieszczona. W niektórych przypadkach możliwe jest zmieszczenie się w 7 dniach roboczych. Zawsze jednak zachęcamy do kontaktu, ponieważ każde zlecenie oceniamy indywidualnie.  

Instalujemy wentylatory przemysłowe w Poznaniu

Zajmujemy się również instalacją wentylacji przemysłowej w Poznaniu oraz okolicach. Służy ona filtrowaniu, tłoczeniu oraz wciąganiu powietrza z zanieczyszczeniami w halach produkcyjnych czy budynkach użyteczności publicznej. Wentylatory charakteryzują się zróżnicowanymi parametrami technicznymi, dlatego możliwe jest idealne dobranie ich pod względem wydajności i wielkości. Montujemy wentylatory przemysłowe w Poznaniu oraz okolicach już od lat, dlatego możesz mieć pewność, że otrzymasz właściwie wykonaną usługę.

Instalacja wentylacji – dlaczego AP Therm to słuszny wybór? 

Wykonamy dla Ciebie projekt instalacji, wykonamy ją, a następnie uruchomimy. Ponadto zajmujemy się serwisem gwarancyjnym oraz pogwarancyjnym. Możesz też liczyć na obsługę doświadczonych fachowców. Zatrudniamy specjalistów z szeroką wiedzą, a dodatkowo dbamy o rozwój ich kompetencji. Wiemy, że rynek nieustannie się zmienia, dlatego staramy się sprostać jego wymaganiom. Dysponujemy również profesjonalnym sprzętem, dzięki któremu możemy podjąć się nawet skomplikowanych zadań. Wybierając montaż klimatyzacji przez naszą firmę z Poznania otrzymujesz kompleksową usługę. Jeśli zastanawiasz się, komu zlecić montaż wentylacji na terenie Wielkopolski, skontaktuj się z nami!


APTHERM
ul. Serdeczna 8
Budynek E
Piętro drugie
62-081 Wysogotowo
NIP: 7792269714
- - TRASA - -

tel. Adam: 792 656 383