Firma AP Therm zajmuje się kompleksową realizacją
jak również obsługą istniejących instalacji z zakresu:

Urządzenia chłodnicze Poznań

Zajmujemy się instalacją chłodni i mroźni w Poznaniu oraz okolicach. Nasze działania obejmują projekt, dostawę, montaż oraz uruchomienie instalacji. Korzystając z naszych usług otrzymujesz również późniejszy serwis oraz konserwację. Wykonujemy instalacje chłodnicze dla domów, firm, zakładów mięsnych, gastronomii oraz medycyny.

Urządzenia chłodnicze – rodzaje i zastosowanie

Na rynku istnieje duże zapotrzebowanie na urządzenia chłodnicze, które wykorzystuje się m.in. w laboratoriach, przemyśle, sklepach spożywczych oraz lokalach gastronomicznych. W naszej ofercie znajdują się urządzenia chłodnicze odpowiednie do różnych typów pomieszczeń. Instalujemy urządzenia gastronomiczne i dla przemysłu. Inne urządzenia chłodnicze w naszej firmie w Poznaniu to lodówki do próbek żywności, z których zazwyczaj korzysta się w placówkach sanepidu. Wśród urządzeń chłodniczych wymienić należy również zwyczajne lodówki używane w prywatnych domach, czy lodówki do wina. Urządzenia chłodnicze w naszej firmie w Poznaniu pochodzą od renomowanych marek.

Urządzenia chłodnicze dla przemysłu

Urządzenia chłodnicze dla przemysłu to agregaty chłodnicze (absorpcyjne, skraplające, wody lodowej). Wykonujemy również kompleksowe instalacje chłodnicze dla przemysłu, w których wykorzystano nowoczesne rozwiązania technologiczne. Zarówno agregaty, jak i instalacje chłodnicze stosowane są w halach produkcyjnych oraz mniejszych pomieszczeniach, np. socjalnych.

Gastronomiczne urządzenia chłodnicze

  • Stoły mroźnicze i chłodnicze wykorzystywane są w restauracjach oraz sklepach. Ze względu na swoją pojemność służą do przechowywania dużych ilości świeżych produktów. Oferujemy również stoły chłodnicze służące eksponowaniu towarów dla klienta.
  • Do najczęściej wybieranych urządzeń należą witryny chłodnicze wykorzystywane w sklepach spożywczych, barach i restauracjach. Służą one chłodzeniu i ekspozycji produktów. Zwykle umieszczane są w nich wędliny, gotowe dania oraz sałatki.
  • Do urządzeń chłodniczych stosowanych w gastronomii zalicza się również schładzarki szokowe. Szybkie schłodzenie produktu chroni żywność przed rozwojem bakterii. To urządzenia, które stosowane są przede wszystkim w profesjonalnych kuchniach. Tam zwykle przygotowuje się duże ilości potraw, które po przygotowaniu są zamrażane i odgrzewa się je dopiero przed podaniem gościom.
  • Inny rodzaj urządzeń chłodniczych to szafy chłodnicze. Umieszczane są w nich towary, które klient może samodzielnie wybrać. Wykorzystywane są w hurtowniach, supermarketach i mniejszych sklepach spożywczych. Budują one całe często całe działy chłodnicze. Ułatwiają one szybkie znalezienie danego produktu.

Oferujemy również naprawę urządzeń chłodniczych w Poznaniu oraz okolicach.

Instalacja chłodni Poznań – cena

Cena instalacji chłodni w Poznaniu lub okolicach jest ustalana indywidualnie. Zawsze staramy się wybierać dopasowane do Twoich potrzeb rozwiązania, także pod względem ekonomicznym.

Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły oferty!


APTHERM
ul. Serdeczna 8
Budynek E
Piętro drugie
62-081 Wysogotowo
NIP: 7792269714
- - TRASA - -

tel. Adam: 792 656 383