62-081 Wysogotowo; ul. Serdeczna 8 +48 792 656 383 info@aptherm.com
Serwis urządzeń chłodniczych Poznań
Oferta

Serwis urządzeń chłodniczych Poznań

Realizujemy gwarancyjny i pogwarancyjny serwis urządzeń chłodniczych. Serwisujemy urządzenia następujących marek: Danfoss, Clint, Carrier oraz Fujitsu. Współpracujemy z firmami z branży spożywczej, farmaceutycznej, chemicznej, gastronomicznej oraz transportowej. Prowadzimy serwis urządzeń chłodniczych na terenie Poznania, ale i całej Polski.

Serwis oraz naprawa urządzeń chłodniczych w Poznaniu i w całej Polsce dotyczy ogólnej kontroli urządzenia, szczelności układu, właściwego działania przełączników oraz podłączenia instalacji. Wykonujemy również test aparatury sygnalizującej. Ponadto zwracamy uwagę na dostosowanie ustawień urządzenia. Nowoczesne sprzęty są zwykle zaawansowane technologicznie, dlatego nie należy podejmować się ich samodzielnych napraw, a skorzystać z usług specjalistów. Do prowadzonych napraw wykorzystujemy oryginalne części i podzespoły. Zapewnia to najwyższą jakość prowadzonych przez nas działań. Zajmujemy się nie tylko serwisem, ale i projektowaniem oraz montażem instalacji chłodniczych i klimatyzacji dla firm, przemysłu, ale i domów jednorodzinnych lub bloków.

Dlaczego warto wykonać serwis urządzeń chłodniczych?

Urządzenia chłodnicze wykorzystywane są w sklepach, lokalach gastronomicznych oraz aptekach czy szpitalach. Awaria takiego urządzenia prowadzi do zatrzymania pracy danego miejsca. A nawet krótki przestój w sklepie, restauracji czy firmie może generować duże straty. Uszkodzone urządzenie chłodnicze może też doprowadzić do strat w towarze, które również pochłonie środki. W chłodniach sklepowych przechowywane są produkty spożywcze, w tym warzywa, owoce czy lody, które psują się bardzo szybko w razie braku chłodzenia. Aby zapobiec przykrym skutkom tych wydarzeń, warto zadbać o regularny i profesjonalny serwis urządzeń chłodniczych. Wówczas w razie pojawienia się usterki należy jak najszybciej się z nami skontaktować. Zawsze staramy się w krótkim czasie usunąć zaistniałą awarię.

Należy też pamiętać, że jedynie regularny i profesjonalny serwis urządzeń chłodniczych jest w stanie zapewnić ich poprawną konserwację. Szybkie odnalezienie i naprawienie awarii ogranicza straty, zapewniając im prawidłowe działanie przez długie lata. Zadbanie o regularny serwis niemal wyklucza konieczność kupna nowego, często kosztownego sprzętu.

Serwisujemy urządzenia chłodnicze w Poznaniu

Serwis urządzeń chłodniczych w Poznaniu oraz okolicach dotyczy następujących sprzętów:

  • chłodnie
  • mroźnie
  • mroźnie szokowe
  • szafy chłodnicze
  • lady chłodnicze

Serwisowanie urządzeń chłodniczych – dlaczego AP Therm to dobry wybór?

Decydując się serwis urządzeń chłodniczych prowadzony przez naszą firmę z Poznania otrzymujesz najwyższą jakość usług. Od lat świadczymy usługi związane z naprawą i serwisem, dlatego doskonale wiemy, co robimy. Nasi pracownicy wyróżniają się wieloletnim doświadczeniem, które pozwala im radzić sobie z nawet trudnymi przypadkami. Mają oni też uprawnienia i certyfikaty niezbędne do prowadzenia czynności serwisowych.

Ponadto dysponujemy specjalistycznym sprzętem, niezbędnym dla tego typu działań. Pracowaliśmy ze sprzętami różnych producentów. Po otrzymaniu zgłoszenia szybko podejmujemy niezbędne działania. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, aby jak najlepiej rozwiązywać występujące problemy. Firma AP Therm świadczy serwis urządzeń chłodniczych w Poznaniu oraz na terenie całego kraju. Nasi klienci mogą liczyć na nasze wsparcie na każdym etapie współpracy.

Skontaktuj się z nami, by poznać szczegóły oferty. Odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące świadczonych przez nas usług.

Serwis urządzeń chłodniczych Poznań

© APTherm. All Rights Reserved. Designed by EMKA-design & TKnet