Firma AP Therm zajmuje się kompleksową realizacją
jak również obsługą istniejących instalacji z zakresu:

Klimatyzacja precyzyjna Poznań

Jesteśmy firmą z Poznania zajmującą się instalacją klimatyzacji i wentylacji w domach jednorodzinnych, biurach, magazynach oraz budynkach instytucji publicznych. W ramach usługi zapewniamy magazynowanie oraz serwerowanie. Korzystamy z różnych typów urządzeń klimatyzacyjnych i stosujemy dwa rodzaje systemów klimatyzacyjnych. Pierwszy z nich to system oparty na bezpośrednim odparowywaniu – czynnik chłodzący to freon. Drugi system wykorzystuje wodę lodową.

Profesjonalna klimatyzacja do domu Poznań

Nasza firma z Poznania instaluje klimatyzację do domu. Dzięki niej we wnętrzach zostaje utrzymana właściwa temperatura, ale i czystość powietrza. To szczególnie korzystne rozwiązanie, gdy mieszkanie czy dom nagrzewa się do tego stopnia, że temperatura w nim nie spada nawet nocą. Dodatkowym faktem przemawiającym za instalacją klimatyzacji jest zbyt suche i drażniące powietrze. Instalację można umieścić zarówno w domku jednorodzinnym, jak i bloku z wielkiej płyty.

Przed procesem instalacji klimatyzacji do domu w Poznaniu lub innym wybranym przez Ciebie miejsu zadbamy o profesjonalne pomiary oraz sprawdzenie warunków technicznych w domu lub mieszkaniu. Następnie dobierzemy najlepsze urządzenie klimatyzacyjne. Kolejny krok to montaż instalacji. Instalujemy klimatyzacje na terenie Poznania oraz okolic. Zawsze dbamy o wydajność, bezpieczeństwo oraz łatwość obsługi.

Klimatyzacja dla firm Poznań

Klimatyzacja dla firm jest rozwiązaniem, które znacznie podnosi komfort pracowników. W przyjaznym środowisku ich praca jest efektywniejsza, co wpływa na zyski osiągane przez firmę. W firmach instalujemy systemy klimatyzacyjne VRF oraz VRV. Dotyczą one bezpośredniego odparowania ze zmiennym przepływem czynnika chłodniczego typu VRF. To systemy o dużej efektywności energetycznej, szczególnie przy częściowym obciążeniu chłodniczym. Ten typ klimatyzacji zajmuje niewiele miejsca, jest prosty w rozbudowie i przebudowie. Proponujemy także różne typy jednostek, co sprzyja dowolnej aranżacji wnętrz. Ten rodzaj klimatyzacji cechuje również szeroki zakres regulacji. Klimatyzacja VRF dobrze sprawdza się w dużych pomieszczeniach.

Instalowana przez nas klimatyzacja dla firm w Poznaniu może mieć też formę rekuperacji. Wówczas zapewnia ona doskonałą jakość powietrza, brak wilgoci, mniejsze zużycie energii cieplnej oraz dopływ świeżego powietrza.

Klimatyzacja precyzyjna Poznań

Instalujemy również klimatyzację precyzyjną. Służy ona utrzymaniu właściwej temperatury w bankach danych, pomieszczeniach serwerów, rozdzielnicach, UPSach i wszystkich innych pomieszczeniach, w których ciepło generuje specjalistyczny sprzęt informatyczny. Ten typ klimatyzacji pracuje przez cały rok i przez 24 godziny na dobę utrzymuje właściwą temperaturę. Stosuje ona także system Free-Cooling, który wykorzystuje chłodniejsze temperatury zewnętrzne. Klimatyzacja precyzyjna instalowana przez naszą firmę z Poznania to gwarancja profesjonalnego montażu i bezpieczeństwa.

Klimatyzacja – cena

Cena instalacji klimatyzacji dla firm w Poznaniu zależna jest od jej typu, wykorzystanych urządzeń, a także ewentualnych komplikacji. Pod uwagę bierzemy też zakres prac. Zawsze jednak dobieramy rozwiązania najlepiej odpowiadające na potrzeby naszych klientów. Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły oferty!


APTHERM
ul. Serdeczna 8
Budynek E
Piętro drugie
62-081 Wysogotowo
NIP: 7792269714
- - TRASA - -

tel. Adam: 792 656 383