62-081 Wysogotowo; ul. Serdeczna 8 +48 792 656 383 info@aptherm.com
Serwis klimatyzacji Poznań
Oferta

Serwis klimatyzacji Poznań

Nasza firma z Poznania prowadzi profesjonalny serwis klimatyzacji. Zajmujemy się serwisowaniem urządzeń klimatyzacji przemysłowej oraz obiektowej w budynkach mieszkalnych oraz halach produkcyjnych. Przeprowadzamy serwis urządzeń Split, Multisplit oraz VRV następujących firm – Fujitsu, Gree, Innowa, Samsung, Toshiba i Daikin. Usługi serwisowe przeprowadzamy na terenie całego kraju. Wykonujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Profesjonalny serwis klimatyzacji – Poznań i cała Polska

Serwis klimatyzacji prowadzony przez naszą firmę z Poznania jest bardzo szczegółowy. Na pierwszym etapie obejmuje on sprawdzenie obudowy zewnętrznej. Jeśli ten element nie posiada usterek, przechodzimy do kolejnego etapu, w którym sprawdzamy bardziej zaawansowane układy. Dokonujemy kontroli połączeń elektrycznych, automatyki, czujników i innych istotnych dla działania klimatyzacji elementów. Jeśli podczas serwisu zostanie wykryta usterka, wówczas dokonujemy naprawy klimatyzacji. W razie potrzeby zajmujemy się także wymianą uszkodzonych elementów. Serwis klimatyzacji prowadzony na terenie Poznania, ale i całej Polski powinien obejmować sezonowe przestawienie urządzeń na tryb letni lub zimowy. Dzięki temu działanie urządzenia będzie w pełni efektywne.

Dlaczego warto wykonać serwis klimatyzacji?

Regularny serwis klimatyzacji sprawia, że może ona działać bez zarzutu przez długie lata i emitować czyste, dobrej jakości powietrze. Inaczej urządzenie utraci pierwotną wydajność i może być niebezpieczne dla zdrowia. Zaniedbanie regularnego serwisowania i napraw prowadzi do nagromadzenia się kurzu, grzybów oraz wszelkiego rodzaju bakterii czy wirusów. W takim wypadku klimatyzacja nie może działać poprawnie.

Gdy klimatyzacja nie działa poprawnie, w powietrzu wzrasta ilość alergenów i zanieczyszczeń, co jest szczególnie odczuwalne dla osób cierpiących na alergie. Ponadto przebywając w pomieszczeniach z niesprawną klimatyzacją może dojść do spadku odporności organizmu. Zanieczyszczona klimatyzacja przyczynia się także do rozwoju zapalenia górnych dróg oddechowych.

Aby uniknąć zagrożenia zdrowia wiążącego się z zanieczyszczeniem klimatyzacji, serwis najlepiej przeprowadzać dwa razy w roku. Warto też pamiętać, że nieprzestrzeganie zaleceń producenta może wiązać się z utratą gwarancji na urządzenie. Nie polecamy jednak samodzielnej naprawy ani sprawdzania klimatyzacji, lecz powierzenie tego zadania profesjonalistom. Zachęcamy zatem do skorzystania z prowadzonych przez nas serwisu i naprawy klimatyzacji na terenie Poznania, ale i całej Polski.

Naprawa klimatyzacji – od czego zależy cena?

Cena zależna jest od stanu klimatyzacji oraz kosztu wymiany filtrów. Znaczenie ma również stopień jej komplikacji. Na cenę naprawy klimatyzacji w Poznaniu przez naszą firmę ma również wpływ to, ile części należy wymienić.

Jak długo trwa serwis klimatyzacji?

Zawsze staramy się wykonywać naszą pracę jak najszybciej, dla pełnego komfortu naszych klientów. Serwis klimatyzacji nie trwa długo, lecz musi obejmować kilka niezbędnych czynności. Należą do nich:

  1. Mycie i dezynfekcja filtrów jednostki wewnętrznej
  2. Odgrzybianie i dezynfekcja parownika
  3. Kontrola funkcji urządzenia
  4. Czyszczenie jednostki zewnętrznej i wewnętrznej
  5. Oczyszczenie skraplacza w jednostce zewnętrznej
  6. Kontrola ilości czynnika w układzie oraz połączeń elektrycznych
  7. Sprawdzenie, czy urządzenie jest właściwie zamocowane

Naprawa klimatyzacji – dlaczego AP Therm?

Prowadzimy serwis klimatyzacji na terenie Poznania, w okolicy którego znajduje się nasza firma, ale i na terenie całej Polski. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na profesjonalne działania. Ponadto nieustannie podnosimy nasze kompetencje i śledzimy nowości w naszej dziedzinie, aby zapewniać naszym klientom najlepsze usługi. Wiemy, że rynek zmienia się, dlatego robimy wszystko, aby być na bieżąco. W ramach serwisu klimatyzacji dokładnie sprawdzimy Twoją instalację oraz naprawimy ewentualne usterki. Prowadzona przez nas naprawa klimatyzacji w Poznaniu oraz w całej Polsce jest niezwykle precyzjna.

Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły naszej oferty. Odpowiemy na wszelkie pytania związane z usługami.

Serwis klimatyzacji Poznań

© APTherm. All Rights Reserved. Designed by EMKA-design & TKnet