62-081 Wysogotowo; ul. Serdeczna 8 +48 792 656 383 info@aptherm.com
Montaż klimatyzacji Poznań
Oferta

Montaż klimatyzacji Poznań

Zajmujemy się montażem klimatyzacji przemysłowej oraz obiektowej na terenie Poznania i całej Wielkopolski. Może zostać ona umieszczona w halach produkcyjnych, biurach, magazynach oraz budynkach instytucji publicznej. Instalacja klimatyzacji Poznań możliwa jest również w domach jednorodzinnych czy blokach. Nasza firma świadczy też usługi montażu klimatyzacji przemysłowej i obiektowej w maszynowniach czy serwerowniach.

Montujemy dwa rodzaje klimatyzacji. Pierwszy to układy oparte o bezpośrednie odparowywanie z freonem w roli czynnika chłodzącego. Drugi typ to systemy pośrednie wykorzystujące np. wodę lodową.

Montaż klimatyzacji – czy warto?

Warto wyjaśnić, czym jest klimatyzacja. Polega ona na obróbce powietrza w pomieszczeniach tak, aby było ono zachowane zgodnie z zaprogramowanymi warunkami wilgotności i temperatury. Wszystko to ma służyć właściwym warunkom pracy, określonemu procesowi przemysłowemu lub po prostu dobremu samopoczuciu we własnym domu.

Wybierając do montażu klimatyzacji naszą firmę z Poznania, zyskujesz przede wszystkim komfort cieplny. W przypadku firm właściwa temperatura wpływa na dobre samopoczucie pracowników, co z kolei widoczne jest w ich efektywności i wydajności. Ma ona także duże znaczenie dla koncentracji. Czyste powietrze w miejscu pracy jest też istotne dla zdrowia. Zapewniając swoim pracownikom odpowiednie warunki pracy, obniżasz w ich wypadku ryzyko zachorowania. Dzięki temu wykluczasz też nieobecności z powodu choroby, które mogą być przyczyną przestojów w pracy. Należy też pamiętać, że zapewnienie właściwych warunków pracy jest obowiązkiem pracodawcy.

Nasza firma z Poznania zajmuje się również montażem klimatyzatorów w domach jednorodzinnych czy blokach. Coraz więcej osób decyduje się na to rozwiązanie ze względu na długie, upalne lata. Zbyt wysoka temperatura powietrza skutecznie utrudnia prawidłowe funkcjonowanie. Jest to szczególnie trudne, gdy nawet w nocy nie ulega ona obniżeniu. Zakłóca wówczas sen, obniża koncentrację i samopoczucie. Dzięki klimatyzacji możesz za to ustawić optymalną dla siebie temperaturę i pozbyć się nadmiaru gorącego powietrza. Ponadto klimatyzacja obniża wilgotność powietrza. Gdy jest ona zbyt wysoka, utrudnia złapanie oddechu, a nawet wykonywanie zwyczajnych czynności.

Bardzo ważną funkcją klimatyzacji zarówno w firmie, jak i w domu, jest oczyszczanie powietrza. Urządzenie z właściwymi filtrami pozostawia je wolnym od kurzu i roztoczy, pyłów, bakterii oraz nieprzyjemnych zapachów. To sytuacja szczególnie korzystna dla alergików, jednak skorzystają na niej wszystkie osoby przebywające w budynku.

Klimatyzacja z montażem – od czego zależy cena usługi?

Montaż klimatyzacji w Poznaniu, jak i każdym innym mieście zależny jest od kilku czynników. Znaczenie mają:

  • model wybranej jednostki
  • kubatura pomieszczenia
  • ilość okien w pomieszczeniu oraz jego nasłonecznienie
  • konieczność użycia specjalistycznego sprzętu ze względu na nietypowe umieszczenie klimatyzatora
  • odprowadzanie grawitacyjne skropliny
  • odległość między częściami klimatyzatora

Jak długo trwa montaż klimatyzatora?

Czas montażu klimatyzatora przez naszą firmę z Poznania zależny jest od wielkości instalacji. Niewielkie mieszkanie może zostać wyposażone nawet w kilka godzin. W większych budynkach może to potrwać do kilku dni.

Instalacja klimatyzacji – dlaczego AP Therm to dobry wybór?

Wykonamy dla Ciebie projekt instalacji, wykonamy ją, a następnie uruchomimy. Ponadto zajmujemy się serwisem gwarancyjnym oraz pogwarancyjnym. Możesz też liczyć na obsługę doświadczonych fachowców. Zatrudniamy specjalistów z szeroką wiedzą, a dodatkowo dbamy o rozwój ich kompetencji. Wiemy, że rynek nieustannie się zmienia, dlatego staramy się sprostać jego wymaganiom. Dysponujemy również profesjonalnym sprzętem, dzięki któremu możemy podjąć się nawet skomplikowanych zadań. Wybierając montaż klimatyzacji przez naszą firmę z Poznania otrzymujesz kompleksową usługę.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Dzięki temu zaufało nam już duże grono klientów. Na koncie mamy montaż klimatyzacji w sklepach, fabrykach, szpitalach oraz domach w całej Wielkopolsce.

Montaż klimatyzacji Poznań

© APTherm. All Rights Reserved. Designed by EMKA-design & TKnet