Firma AP Therm zajmuje się kompleksową realizacją
jak również obsługą istniejących instalacji z zakresu:

WENTYLACJA

Wentylacja to proces wymiany powietrza, pomiędzy pomieszczeniami a powietrzem zewnętrznym. Proces wentylacji zapewnia wymianę zużytego i zanieczyszczonego powietrza na świeże, niezbędne do oddychania i prawidłowej bezpiecznej pracy urządzeń. Jest to szczególnie ważne dla przebywających w pomieszczeniu maszyn i ludzi.
W sytuacji dodatkowych zanieczyszczeń, takich jak dym papierosowy, opary substancji chemicznych, pyły po produkcyjne stosuję się maszyny zapewniające świeże powietrze, które zostaje wstępnie oczyszczone potem ogrzane bądź ochłodzone poprzez odzysk ciepła z wymiennika, oraz dodatkowo może być ogrzane i przez dodatkowe źródło ciepła w postaci nagrzewnicy elektrycznej, gazowej bądź wodnej, również powietrze może być ochłodzone poprzez układ klimatyzacyjny.

Nasza firma zapewnia kompleksowe wykonanie instalacji wentylacyjnych zarówno przemysłowych jak i mieszkaniowych. Realizujemy zamówienia naszych klientów od stadium projektu aż do wdrożenia i uruchomienia instalacji. Zapewniamy również gwarancyjny jak i pogwarancyjny serwis instalacji wentylacyjnych.
Nasza kadra wykwalifikowanych specjalistów zapewnia klientom wykonanie usług na najwyższym poziomie


APTHERM
ul. Serdeczna 8
62-081 Wysogotowo
NIP: 7792269714
- - TRASA - -

tel. Adam: 792 656 383
tel. Hubert: 734 437 125